Dla wielu to postać z reklam, dla innych wspomnienie z dzieciństwa, a jeszcze inni podziwiają przygody Barbary Roberts w serialu animowanym. W ostatnich latach przybyło jej nowych koleżanek, które urodą i strojami dorównują Barbie.

Barbie

Barbara Millicent Roberts zadebiutowała na nowojorskich targach zabawek w 1959 roku i od tamtego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych zabawek. Stała się nieodłącznym elementem prezentów dla dzieci. Barbie lubi też towarzystwo swoich najbliższych: chłopaka Kena, sióstr Skipper, Stacie i Chelsea, a także przyjaciółek Midge i Teresy.

Akcesoria

Domki, meble, ubrania, buty – to tylko wierzchołek góry lodowej jaką tworzą gadżety ze świata Barbie. Ta znana na całym świecie lalka sprzedająca się średnio co 3 sekundy ma dostęp do całej serii pojazdów, motorów czy nawet samolotów, korzysta z fantastycznych mebli, a także ma podwórko pełne uroczych koni, kotów czy psów.

LOL Surprise

Seria lalek i akcesoriów LOL Surprise ucieszyła wiele pociech na całym świecie. Niezwykłe oczesania, ciekawa biżuteria i fantazyjne ubrania, a także niesztampowe gadżety zachwycają i starsze i młodsze dzieci. Odkrywanie ukrytej postaci i rozpakowywanie gadżetów stało się jednym z ulubionych zajęć dzieci na całym świecie.

Na Na Na Surprise

Kolejna lalka, która jest niespodzianką. Na Na Na Surprise to seria lalek do odkrycia, z gadżetami-niespodziankami i wspaniałym piórniczkiem na suwak, gdzie możemy ukryć laleczkę. Będzie idealnym prezentem dla dziewczynki na dzień dziecka, sprawiając jej przyjemność odkrywania, co jeszcze kryje pudełko. Różnorodność lalek i wielość akcesoriów i ubrań sprawiają, że każda z nich jest niepowtarzalna i dopasowuje się z łatwością do użytkowniczki.